-17%Ліжко односпальне для дитячої кімнати Крістіна LOZ90 90х200см білого кольору БРВ-Україна
- В наявності
- Код: 8004507
8 225 ₴
6 826,75 ₴
Ліжко односпальне Крістіна LOZ90 виробника БРВ-Україна - елемент системи Крістіна для спальні в мінімалістичному стилі виготовляється з високоякісного ДСП білого кольору. Розміри рекомендованого матраца 90х200 (матрац і основа в комплект не входить).
- Випускається у кольорі: німфея альба
- Матеріали виготовлення: ДСП
- Ширина ліжка: 96 см
- Довжина ліжка: 206.5 см
- Висота задньої спинки/голови: 37.5 см / 73.5 см
- Розмір спального місця: 90х200 см
Модульна система Kristina BRW - сучасна колекція, що поєднує в собі елегантність і простоту. Складається система з безлічі функціональних модулів, завдяки яким можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, дитячої та передпокою. Виконана система в мінімалістичному стилі та характеризується геометрично правильними формами з оригінальним горизонтальним фрезеруванням на білих глянцевих фасадах та мініатюрними сріблястими ручками.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 96 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 73.5 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 6 826,75 ₴







