-17%Тумба ліжкова з ящиком Крістіна KOM1S 51х34х41см німфея альба з білими глянсовими фасадами БРВ-Україна
- В наявності
- Код: 8004506
1 820 ₴
1 510,60 ₴
Тумба ліжкова з ящиком Крістіна KOM1S виробника БРВ-Україна - елемент системи Крістіна для спальні в мінімалістичному стилі. Тумба виконана з високоякісного ДСП кольору німфея альба з білим глянцевим фасадом. Приліжкова тумбочка містить один висувний ящик. Для відкривання використовуються мініатюрні металеві ручки сріблястого кольору.
- Колір корпусу/фасаду: німфея альба / білий глянець
- Матеріали виготовлення: ДСП
- Розміри ШхВхГ: 51х33.5х40.5 см
Модульна система Kristina BRW - сучасна колекція, що поєднує в собі елегантність і простоту. Складається система з безлічі функціональних модулів, завдяки яким можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, дитячої та передпокою. Виконана система в мінімалістичному стилі та характеризується геометрично правильними формами з оригінальним горизонтальним фрезеруванням на білих глянцевих фасадах та мініатюрними сріблястими ручками.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 40.5 см |
| Висота тумби | 33.5 см |
- Ціна: 1 510,60 ₴











