
Тумба з ящиком та дверцятами 68хх89.5х40см кольору ясен сніговий та дуб сонома трюфель Гербор Марсель KOM1D1S
- В наявності
- Код: 20004802
9 310 ₴
Тумба Марсель KOM1D1S - елемент модульної системи Marsel фабрики Gerbor-Холдинг для передпокою у скандинавському стилі. Містка тумба містить висувний ящик і одне закрите відділення з полицею всередині виконана з ДСП з елементами МДФ кольору ясен сніговий / дуб сонома трюфель.
- Випускається у кольорі: ясен сніговий / дуб сонома трюфель
- Матеріали корпусу та фасаду: ДСП з елементами МДФ, телескопічні напрямні
- Розміри ШхВхГ: 68хх89.5х40 см
Елементи модульної системи Gerbor Marsel з оригінальними декоративними планками на фасадах і темними плоскими ручками представлені в ефектному деревному колірному поєднанні ясен сніговий/дуб сонома трюфель. А покупка елементів однієї системи позбавить вас необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Ясень сніговий / Дуб сонома трюфель |
| Матеріал | ДСП / ДСП з елементами МДФ |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина комода | 68 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 89.5 см |
| Комплектація дзеркалом | False |
- Ціна: 9 310 ₴









