
Ліжко двоспальне каркас Гербор Соната 160 з узголів'ям кольору каштан
- В наявності
- Код: 9002394
16 600 ₴
Двоспальне ліжко Соната 160 (каркас) - елемент модульної системи Sonata від фабрики Gerbor-холдинг. Подібне ліжко стане ідеальним варіантом для дизайну приміщення у класичному стилі. Якісний каркас прикрашає узголів'я та ноги виконані з ламінованого ДСП з рамкою МДФ. Розміри рекомендованого матраца 160х200 (матрац і основа в комплект не входить).
- Випускається у кольорі: каштан
- Матеріал: ламінована ДСП з рамкою МДФ
- Ширина ліжка: 177 см
- Довжина ліжка: 210 см
- Висота спинки: 61 см / 84 см
Елементи модульної системи Gerbor Sonata у благородному відтінку - каштан, характеризується вишуканим дизайном цоколів, карнизів та дверей, склом з фрезерованими краями та витонченими патинованими ручками. А покупка елементів однієї системи позбавить вас необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 177 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
- Ціна: 16 600 ₴












