
Чорно-біле двуспальне ліжко з м'яким узголів'ям Cassandra S 160х200 см з екошкіри з висувними шухлядами
- Під замовлення
- Код: V-CH-CASSANDRA_S_160-LOZ
Відправка з 07 травня 202628 923 ₴
Елегантне двуспальне ліжко Cassandra S 160 з ламелями без матраца від польської компанії Halmar у стилі мінімалізму. Каракс виготовлений з дерева та обтягнутий екологічною шкірою білого кольору. М'які подушки на узголів'ї та висувні ящики обтягнуті екошкірою чорного кольору. Крім привабливого дизайну, ліжко має дві шухляди для зберігання постільних речей. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель чудово виглядатиме в мінімалістській та сучасній спальні.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 172 см
- Висота - 99 см
- Глибина - 225 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Чорно-біле ліжко з висувними шухлядами Халмар Кассандра С з дерева та тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 225 см |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 89.7 |
| Об'ємна вага | 0.598 м куб. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 28 923 ₴






