
Біле двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям із екошкіри Sofia 160х200 см на ніжках у стилі модерн
- Під замовлення
- Код: V-CH-SOFIA-LOZ
Відправка з 07 травня 202622 594 ₴
Двоспальне ліжко Sofia 160 з ламелями без матраца від польської компанії Halmar, яка привнесе нотку розкоші та шику до Вашої спальні. Каркас виготовлений із дерева, обтягнутий екологічною шкірою білого кольору та встановлений на стильні дерев'яні ніжки. Елегантна каретна стяжка на ізоляції надає шарму. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель чудово виглядатиме в спальні, оформленій як у сучасному стилі, так і в стилі модерн або гламур.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 172 см
- Висота - 108 см
- Глибина - 220 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко з м'яким узголів'ям Халмар Софія з дерева та екошкіри
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
Детальніше: https://kashtanua.com.ua/ua/p1504264169-dvuspalnaya-seraya-krovat.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 108 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.4449 м куб. |
| Вага (кг) | 59 |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 22 594 ₴






