
Бежеве двоспальне дерев'яне ліжко з м'яким узголів'ям із тканини Solomo 160х200 см горіх на ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-SOLOMO-LOZ
Відправка з 07 травня 202621 709 ₴
Дерев'яне ліжко з м'яким узголів'ям Solomo 160 від польської компанії Halmar з ламелями без матраца. Каркас та ніжки ліжка виготовлені з дерева гівеї у кольорі горіх. М'яке узголів'я обтягнуте тканиною бежевого кольору. Елегантна прострочка надає шарму. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Ця модель відрізняється тонкою, але інноваційною формою - тобто такою, яка ідеально підійде для спальні, оформленої в продуманому, модерністському стилі або у вінтажному стилі.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 166 см
- Висота - 106 см
- Глибина - 209 см
Колір ліжка: горіх

Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко з м'яким узголів'ям Халмар Соломо з дерева та тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.285 м. куб |
| Вага (кг) | 64 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 21 709 ₴








