
Двоспальне ліжко з ламелями Гербор Тіна LOZ160 160х200см сосна каньйон дуб сонома трюфель для спальні
- В наявності
- Код: 20004449
15 480 ₴
Двоспальне ліжко Тіна LOZ160 з ламельною основою під матрац - елемент модульної системи Tina від фабрики Gerbor-холдинг для спальні в скандинавському стилі. Каркас ліжка з узголів'ям і ногами виконаний із ДСП з накладками МДФ. Елементи модульної системи Gerbor Tina з оригінальними декоративними планками представлені в ефектному деревному кольоровому поєднанні cосна каньйон/дуб сонома трюфель. А покупка елементів однієї системи позбавить вас необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
- Розміри матраца 160х200 (матрац в комплект не входить).
- Випускається у кольорі: cосна каньйон / дуб сонома трюфель
- Використовувані матеріали: ДСП з накладками МДФ
- Розміри ШхВхГ: 165х101х204.5 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Колір | Сосна канйон / дуб сонома трюфель |
| Матеріал Корпусу/Фасаду | ДСП/ДСП з накладками МДФ |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204.5 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 15 480 ₴











