
Чорні барні стільці з регулюванням висоти H-100 горіх та екошкіра на хромованій ніжці
- Під замовлення
- Код: V-CH-H/100
Відправка з 15 квітня 20266 673 ₴
Стильний барний стілець із підлокітниками H-100 від польської компанії Halmar у стилі модерн. Його найважливіші переваги: регульована висота, сучасний вигляд та універсальність. Сидіння виготовлене з дерева горіх. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою чорного кольору, що поєднується з відтінком горіха. Варто відзначити, що стілець має пневматичне регулювання висоти та можливість обертання. Все тримається на хромованій ніжці з практичною підставкою для ніг, що надає сучасного вигляду та елегантності. Дана модель чудово впишеться в сучасні та індустріальні інтер'єри кухонь, ресторанів та кафе, зробивши їх неповторними.
Барний стілець у стилі модерн з регулюванням висоти Halmar H-100 горіх та чорна екошкіра для кухні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88-109 см; - Глибина сидіння
- 50 см; - Ширина стільця
- 53 см; - Висота ніжок стільця
- 64-85 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Барний стілець, що обертається, з підлокітниками H-100 чорний з дерева, екошкіри та хромованої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Чорний |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1090 мм |
| Глибина табуретки | 500 мм |
| Висота табуретки | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Об'ємна вага | 0.126 м.куб |
| Матеріал ніжки | Хромна сталь |
| Висота (мін.) | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки (мін.) | 88 см |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників, Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 530 см |
| Глибина | 500 мм |
- Ціна: 6 673 ₴




