
Темно-сині оксамитові стільці з напівкруглою спинкою на кухню K-314 на чорних ніжках у стилі лофт
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/314-KR-GRANATOWY
Відправка з 12 квітня 20262 647 ₴
Дуже зручний стілець з напівкруглою спинкою K-314 від польської компанії Halmar – чудове рішення для сучасних інтер'єрів. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-синього кольору, доступні в інших кольорах. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Завдяки модній колірній гамі, продуманому дизайну та використанню високоякісних матеріалів стілець чудово впишеться в сучасні інтер'єри вітальні, їдальні чи спальні, оформлені у стилі лофт чи гламур.
Стілець з напівкруглою спинкою з оксамиту у стилі гламур Halmar K-314 темно-синій на чорних сталевих ніжках для кухні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 80 см; - Глибина сидіння
- 50 см; - Ширина стільця
- 49 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з напівкруглою спинкою K-314 темно-синій з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-синій |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Чорний |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага (кг) | 7 |
| Об'ємна вага | 0.095 м куб. |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 2 647 ₴













