
Темно-сірі стільці з оксамиту в стилі лофт K-392 на чорних ніжках для вітальні
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/392-KR
Відправка з 12 квітня 20263 928 ₴
Зручний стілець із незвичайним дизайном K-392 від польської компанії Halmar у стилі лофт. Спинка та сидіння обтягнуті приємною на дотик оксамитовою тканиною темно-сірого та коричневого кольору. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець чудово вписується в сучасні інтер'єри вітальні, кухні, офісу або домашнього кабінету.
Стілець з м'якою оббивкою з оксамиту Halmar K-392 темно-сірий і коричневий на чорних ніжках на кухню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 82 см; - Глибина сидіння
- 60 см; - Ширина стільця
- 53 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець K-393 темно-сірий і коричневий з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Колір стільця | Темно-сірий і коричневий |
| Вага (кг) | 7.8 |
| Об'ємна вага | 0,123 м.куб |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 3 928 ₴













