
Темно-сині стільці з оксамиту для ресторану K-416 з високою спинкою на хромованих ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/416-KR-GRANATOWY
Відправка з 12 квітня 20262 239 ₴
М'який стілець K-416 польської компанії Halmar у класичному виконанні, що привертає увагу своїм шармом. Спинка і сидіння виконані з бархотної тканини темно-синього кольору, доступний в інших кольорах. Тонкі профільовані ніжки виготовлені з хромованої сталі. Елегантна прострочка, що прикрашає поверхню сидіння та передню частину спинки, додає шарму. Завдяки стильному дизайну та використанню модних кольорів ця унікальна модель неодмінно стане джерелом натхнення для багатьох сучасних інтер'єрів.. Він, безсумнівно, прикрасить будь-яку зі смаком оформлену їдальню або стильно обставлену сучасну вітальню. Також чудово підійде для громадських місць, наприклад, кафе, елегантних барів чи ресторанів.
Стілець із високою спинкою з оксамитової тканини Halmar K-416 темно-синій на хромованих ніжках для вітальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 101 см; - Глибина сидіння
-54 см; - Ширина стільця
- 43 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець із високою спинкою K-416 темно-синій з оксамиту та хромованої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1010 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Синій |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Хромована сталь |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Колір стільця | Темно-синій |
| Об'ємна вага | 0,040 м.куб |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
- Ціна: 2 239 ₴








