
Темно-коричневі стільці з екошкіри з високою спинкою Kerry bis на дерев'яних ніжках венге для вітальні
- Під замовлення
- Код: V-CH-KERRY_ BIS-KR-WENGE
Відправка з 15 квітня 20262 956 ₴
Стілець з високою спинкою Kerry bis від польської компанії Halmar - чудове рішення для сучасних інтер'єрів із класичною ноткою, в які він привнесе багато шику та позачасового стилю. Спинка та сидіння обтягнуті екошкірою темно-коричневого кольору. Ніжки виготовлені з дерева у кольорі венге. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець разом зі столом створить на кухні, у вітальні чи їдальні чудове місце для обіду разом із сім'єю.
Стильний стілець з високою спинкою з екошкіри Halmar Kerry bis на дерев'яних ніжках венге для кухні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 95 см; - Глибина сидіння
- 59 см; - Ширина стільця
- 43 см; - Висота ніжок стільця
- 46 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з високою спинкою Халмар Керрі біс темно-коричневий і венге з дерева та екошкіри
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Венге |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Венге |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | дерев'яний брус |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.0627 м куб. |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 2 956 ₴







