-17%Тумба під телевізор Крістіна RTV2S/120 144х34х56см німфея альба з білими глянсовими фасадами БРВ-Україна
- В наявності
- Код: 8005297
3 850 ₴
3 195,50 ₴
Тумба під телевізор Крістіна KOM2D4S виробника БРВ-Україна - елемент системи Крістіна для вітальні в мінімалістичному стилі. ТВ тумба виконана з високоякісного ДСП кольору німфея альба з білими глянсовими фасадами і містить нішу та два висувні ящики. Для відкривання використовуються мініатюрні металеві ручки сріблястого кольору.
- Колір корпусу/фасаду: німфея альба / білий глянець
- Матеріали виготовлення: ДСП
- Розміри ШхВхГ: 143.5х33.5х55.5 см
Модульна система Kristina BRW - сучасна колекція, що поєднує в собі елегантність і простоту. Складається система з безлічі функціональних модулів, завдяки яким можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, дитячої та передпокою. Виконана система в мінімалістичному стилі та характеризується геометрично правильними формами з оригінальним горизонтальним фрезеруванням на білих глянцевих фасадах та мініатюрними сріблястими ручками.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | німфея альба / білий глянець |
| Матеріал | ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1435 мм |
| Глибина тумби | 555 мм |
| Висота тумби | 335 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
- Ціна: 3 195,50 ₴




