
Двоспальне ліжко на ніжках Tiziano 160х200 см бежевий глянець із вставками дуб античний
- В наявності 1 од.
- Код: TZML160-T17
20 958 ₴
Двоспальне ліжко Tiziano TZML160 польського виробника Forte - елемент модульної системи Tiziano, яка складається з безлічі функціональних модулів, завдяки яким можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, їдальні та спальні. Ліжко виконане з ламінованого ДСП кольору бежевий глянець з вставками з деревним малюнком кольору дуб античний.
Розміри рекомендованого матраца і ламельної основи 160х200 см (матрац і ламелі замовляються окремо).
- Випускається у кольорі: дуб античний / бежевий глянець
- Матеріали виготовлення: ламінований ДСП
- Ширина ліжка: 200 см
- Довжина ліжка: 213.1 см
- Висота узголів'я: 83 см
- Розмір спального місця: 160х200 см
Модульна система Тизіано Форте поєднує в собі елегантність і простоту, характеризується масивним корпусом, закругленими краями і оригінальною системою відкривання за допомогою фрезерування на панелях, декорованої рифленою планкою. Також ви можете вибрати інші елементи модульної системи за посиланням — модульна система Tiziano Forte.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213.1 см |
| Ширина ліжка | 200 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб античний/ Бежевий глянець |
| Вага (кг) | 59.8 |
| Об'ємна вага | 0.13 м. куб |
| Узголів'я | Так |
- Ціна: 20 958 ₴








