
Журнальний столик з полицею Tiziano 110х60 см кольору дуб античний для вітальні
- Під замовлення
- Код: FLOT12-D39
Відправка з 22 червня 20268 037 ₴
Журнальний столик для вітальні Tiziano FLOT12 польського виробника Forte - елемент модульної системи Tiziano, яка складається з безлічі функціональних модулів, завдяки яким можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, їдальні та спальні. Журнальний столик виконаний з ламінованого ДСП з підкреслено деревним малюнком кольору дуб античний. Подібний столик обладнаний зручною та практичною полицею під стільницею.
- Колір корпусу/фасаду: дуб античний
- Матеріали виготовлення: ламінований ДСП
- Розміри ШхВхГ: 110х45х60 см
- Максимальне навантаження на стільницю 20 кг
Модульна система Тизіано Форте поєднує в собі елегантність і простоту, характеризується масивним корпусом, закругленими краями і оригінальною системою відкривання за допомогою фрезерування на панелях, декорованої рифленою планкою. Також ви можете вибрати інші елементи модульної системи за посиланням — модульна система Tiziano Forte.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 110 мм |
| Глибина столика | 60 мм |
| Висота столика | 45 мм |
| Вага столика | 26 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб античний |
| Об'ємна вага | 0.06 м. куб |
- Ціна: 8 037 ₴









