
Біла матова шафка для вітальні 101 см Snow SNWK521 Forte
- Під замовлення
- Код: SNWK521-C50
Відправка з 18 травня 202617 304 ₴
Шафка для вітальні Snow SNWK521 польського виробника Forte - елемент модульної системи Snow яка складається з безлічі функціональних модулів, завдяки яким, можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, кімнати підлітка або кабінету. Шафка виконана з ламінованого ДСП білого матового кольору і містить два закриті відділення з чотирма полицями в кожному.
- Колір виготовлення: білий матовий
- Матеріали виготовлення: ламінований ДСП
- Розміри ШхВхГ: 101х153,6х41,4 см
Модульна система Сноу Форте у мінімалістичному стилі характеризується простими геометричними формами з декоративним горизонтальним фрезеруванням та лаконічними хромованими ручками. Краї меблів захищені кромкою з АБС, збільшуючи довговічність меблів. Також ви можете вибрати інші елементи модульної системи за посиланням — модульна система Snow Forte.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1010 мм |
| Глибина шафи | 414 мм |
| Висота шафи | 1536 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.133 м. куб |
- Ціна: 17 304 ₴







