
Шафа-вітрина з підсвічуванням Snow 116 см біла матова чотиридверна для вітальні
- Під замовлення
- Код: SNWV622B-C50
Відправка з 18 травня 202624 084 ₴
Вітрина для вітальні Snow SNWV622B з підсвічуванням польського виробника Forte - елемент модульної системи Snow яка складається з безлічі функціональних модулів, завдяки яким, можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, кімнати підлітка або кабінету. Вітрина виконана з ламінованого ДСП у білому матовому кольорі з блакитною підсвіткою у комплекті.
- Колір виготовлення: білий матовий
- Матеріали виготовлення: ламінований ДСП
- Підсвічування: до 30 лм
- Розміри ШхВхГ: 116х176х41,4 см
Модульна система Сноу Форте у мінімалістичному стилі характеризується простими геометричними формами з декоративним горизонтальним фрезеруванням та лаконічними хромованими ручками. Краї меблів захищені кромкою з АБС, збільшуючи довговічність меблів. Також ви можете вибрати інші елементи модульної системи за посиланням — модульна система Snow Forte.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло прозоре, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1160 мм |
| Глибина вітрини | 414 мм |
| Висота вітрини | 1760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 83.5 |
| Об'ємна вага | 0.192 м. куб |
- Ціна: 24 084 ₴








