
Тумба під телевізор для вітальні білого матового кольору 196х64х52см Snow SNWT13 Forte
- Під замовлення
- Код: SNWT13-C50
Відправка з 11 травня 202616 770 ₴
Тумба під телевізор для вітальні Snow SNWT13 польського виробника Forte - елемент модульної системи Snow яка складається з безлічі функціональних модулів, завдяки яким, можна створити практичний і функціональний інтер'єр вітальні, спальні, кімнати підлітка або кабінету. Тумба виконана з ламінованого ДСП білого матового кольору і містить висувний ящик із системою безшумного відкривання, два закриті відділення з полицею в кожному і нішу з технічним отвором для проводів.
- Колір виготовлення: білий матовий
- Матеріали виготовлення: ламінований ДСП
- Розміри ШхВхГ: 196х64х52,1 см
Модульна система Сноу Форте у мінімалістичному стилі характеризується простими геометричними формами з декоративним горизонтальним фрезеруванням та лаконічними хромованими ручками. Краї меблів захищені кромкою з АБС, збільшуючи довговічність меблів. Також ви можете вибрати інші елементи модульної системи за посиланням — модульна система Snow Forte.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1960 мм |
| Глибина тумби | 521 мм |
| Висота тумби | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 2 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56.9 |
| Кількість місць | 2 шт |
| Об'ємна вага | 0.132 м. куб |
- Ціна: 16 770 ₴







