
Настінна полиця для книг та декору Snow 180 см біла матова у вітальню
- Під замовлення
- Код: SNWB03-C50
Відправка з 18 травня 20262 523 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця для книг і декору Snow від польського виробника Forte з модульної системи Snow легко інтегрується в будь-який інтер'єр, оформлений у скандинавському, мінімалістському чи сучасному стилі. Білий матовий корпус та фасади виготовлений з ламінованого ДСП. Комплект поєднує у собі кілька практичних та містких елементів, які чудово поєднується між собою, створюючи повноцінний ансамбль композиції, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 180 см
- Висота – 22.1 см
- Глибина – 24.3 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Snow:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Висота | 221 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Об'ємна вага | 0.028 м. куб |
- Ціна: 2 523 ₴










