
Шафа тридверна розстібна у спальню Сокме Орегон 3Д 154 см піано ауреліо з вставками мадагаскар нельсон
- В наявності
17 692 ₴
Тридверна розпашна шафа Сокме Орегон 3Д із дзеркалом з модульної системи Орегон. Внутрішній простір за лівими дверцятами розділений 4 полицями. У правій частині розташована полиця та штанга для вішалок. Корпус та фасад виконані з ламінованого ДСП та МДФ у кольорі піано ауреліо. Верхній рамковий фасад виготовлений із МДФ у кольорі мадагаскар/нельсон. Така тумба чудово впишеться у спальню, оформлену у сучасному стилі. Якісна текстура подарує відчуття справжнього зрізу дерева. Лаконічність та елегантність форм меблів допоможуть заощадити Ваш вільний простір, а завдяки відсутності нав'язливих деталей інтер'єр не здаватиметься перевантаженим.
- Ширина - 154 см
- Висота - 209 см
- Глибина - 60 см
Ви можете замовити готовий комплект системи Орегон для спальні, комплект у вітальню або вибрати необхідні Вам елементи з усієї модульної системи Орегон.
Кольори меблів у системі Орегон:
Каркас: піано ауреліо; фасади: мадагаскар, нельсон

Технічні характеристики:
- Товщина ЛДСП та МДФ корпусу - 16, 22 мм;
- Товщина ЛДСП та МДФ рамкових фасадів – 25 мм;
- Кромка: AБC 0,5/1;
- Ручки: металл.
Ось всі елементи, які є у системі Орегон, і Ви можете замовити:

Переваги меблів системи Орегон від компанії Сокме:
Направляючі Квадро Хеттих на шухлядах нижнього монтажу, з дотягом.

Корпус та фасади виготовлені із ламінованого ДСП класу Е1 - не містить шкідливих для людини клеїв та смол, від міжнародної кампанії "Swisspan". Яка вже понад 15 років працює на ринку, та отримала довіру мільйонів споживачів.

Модульна система - це набір, який складається з декількох елементів, які можна замовляти окремо та скомпонувати ідеальний для Вас набір для спальні, вітальні та передпокою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправка щоп'ятниці;
- якщо товар "під замовлення" - то по ужгодженню дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1540 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 2090 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП, МДФ |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | метал |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Антресоль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 149 |
| Колір корпусу | Піано ауреліо |
| Колір рамкового декору | Мадагаскар, нельсон |
- Ціна: 17 692 ₴







