
Каркас двоспального ліжка з ламелями Сокме Орегон 160х200 см піано ауреліо зі вставками мадагаскар
- В наявності
14 780 ₴
Двоспальне ліжко з ламелями на ніжках Сокме Орегон 160 см з модульної системи Орегон виготовляється з високоякісних матеріалів. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП та МДФ у кольорі піано ауреліо. Декоративна кромкова рамка виконана з того ж матеріалу, що і корпус у кольорі мадагаскар/нельсон. Якісна текстура подарує відчуття справжнього зрізу дерева. Лаконічність та елегантність форм меблів допоможуть заощадити Ваш вільний простір, а завдяки відсутності нав'язливих деталей інтер'єр не здаватиметься перевантаженим. Легка та дуже проста форма робить цей предмет меблів ідеальним для гламурного та сучасного інтер'єру.
- Ширина - 160 см
- Висота - 94 см
- Глибина - 207 см
Ви можете замовити готовий комплект системи Орегон для вітальні, комплект у передпокій або вибрати необхідні Вам елементи з усієї модульної системи Орегон.
Кольори меблів у системі Орегон:
Каркас: піано ауреліо; фасади: мадагаскар, нельсон

Технічні характеристики:
- Товщина ЛДСП та МДФ корпусу - 16, 22 мм;
- Товщина ЛДСП та МДФ рамкових фасадів – 25 мм;
- Кромка: AБC 0,5/1;
- Ламелі: Тип 2.
Ось всі елементи, які є у системі Орегон, і Ви можете замовити:

Переваги меблів системи Орегон від компанії Сокме:
Направляючі Квадро Хеттих на шухлядах нижнього монтажу, з дотягом.

Корпус та фасади виготовлені із ламінованого ДСП класу Е1 - не містить шкідливих для людини клеїв та смол, від міжнародної кампанії "Swisspan". Яка вже понад 15 років працює на ринку, та отримала довіру мільйонів споживачів.

Модульна система - це набір, який складається з декількох елементів, які можна замовляти окремо та скомпонувати ідеальний для Вас набір для спальні, вітальні та передпокою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправка щоп'ятниці;
- якщо товар "під замовлення" - то по ужгодженню дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 185 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 94 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 67 |
| Колір корпусу | Піано ауреліо |
| Колір рамкового декору | Мадагаскар, нельсон |
- Ціна: 14 780 ₴










