
Настінна вішалка з полицею піано ауреліо Сокме Орегон 82х115х30 см у передпокій
- В наявності
3 063 ₴
Настінна вішалка Сокме Орегон з полицею та трьома гачками з модульної системи Орегон виконана з ламінованого ДСП та МДФ у кольорі піано ауреліо. Опора для полички та гачки виготовлені з металу. Якісна текстура подарує відчуття справжнього зрізу дерева. Лаконічність та елегантність форм меблів допоможуть заощадити Ваш вільний простір, а завдяки відсутності нав'язливих деталей інтер'єр не здаватиметься перевантаженим.
- Ширина - 82 см
- Висота - 115 см
- Глибина - 30 см
Ви можете замовити готовий комплект системи Орегон для спальні, комплект у вітальню або вибрати необхідні Вам елементи з усієї модульної системи Орегон.
Кольори меблів у системі Орегон:
Каркас та фасади: піано ауреліо

Технічні характеристики:
- Товщина ЛДСП та МДФ корпусу - 16, 22 мм;
- Товщина ЛДСП та МДФ рамкових фасадів – 25 мм;
- Кромка: AБC 0,5/1.
Ось всі елементи, які є у системі Орегон, і Ви можете замовити:

Переваги меблів системи Орегон від компанії Сокме:
Направляючі Квадро Хеттих на шухлядах нижнього монтажу, з дотягом.

Корпус та фасади виготовлені із ламінованого ДСП класу Е1 - не містить шкідливих для людини клеїв та смол, від міжнародної кампанії "Swisspan". Яка вже понад 15 років працює на ринку, та отримала довіру мільйонів споживачів.

Модульна система - це набір, який складається з декількох елементів, які можна замовляти окремо та скомпонувати ідеальний для Вас набір для спальні, вітальні та передпокою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправка щоп'ятниці;
- якщо товар "під замовлення" - то по ужгодженню дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість гачків | 3 |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, МДФ |
| Гачки | метал |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Піано ауреліо |
| Підставка під парасольки (зонтовщина) | Ні |
- Ціна: 3 063 ₴







