
Тумба з полицями для взуття Сокме Орегон 2Д 90х109х39 см піано ауреліо зі вставками мадагаскар нельсон
- В наявності
5 915 ₴
Дводверна тумба для взуття Сокме Орегон 2Д з чотирма полицями з модульної системи Орегон. Внутрішній простір за дверцятами розділений полицею. Корпус та фасад виконані з ламінованого ДСП та МДФ у кольорі піано ауреліо. Верхній рамковий фасад виготовлений із МДФ у кольорі мадагаскар/нельсон. Така тумба чудово впишеться у передпокій, оформлений у сучасному стилі. Якісна текстура подарує відчуття справжнього зрізу дерева. Лаконічність та елегантність форм меблів допоможуть заощадити Ваш вільний простір, а завдяки відсутності нав'язливих деталей інтер'єр не здаватиметься перевантаженим.
- Ширина - 90 см
- Висота - 109 см
- Глибина - 39 см
Ви можете замовити готовий комплект системи Орегон для спальні, комплект у вітальню або вибрати необхідні Вам елементи з усієї модульної системи Орегон.
Кольори меблів у системі Орегон:
Каркас: піано ауреліо; фасади: мадагаскар, нельсон

Технічні характеристики:
- Товщина ЛДСП та МДФ корпусу - 16, 22 мм;
- Товщина ЛДСП та МДФ рамкових фасадів – 25 мм;
- Край: AБC 0,5/1;
- Декоративні елементи із МДФ
- Завіси ГТВ із доводчиком;
- Ручки: металл.
Ось всі елементи, які є у системі Орегон, і Ви можете замовити:

Переваги меблів системи Орегон від компанії Сокме:
Направляючі Квадро Хеттих на шухлядах нижнього монтажу, з дотягом.

Корпус та фасади виготовлені із ламінованого ДСП класу Е1 - не містить шкідливих для людини клеїв та смол, від міжнародної кампанії "Swisspan". Яка вже понад 15 років працює на ринку, та отримала довіру мільйонів споживачів.

Модульна система - це набір, який складається з декількох елементів, які можна замовляти окремо та скомпонувати ідеальний для Вас набір для спальні, вітальні та передпокою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправка щоп'ятниці;
- якщо товар "під замовлення" - то по ужгодженню дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, МДФ |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 47 |
| Колір корпусу | Піано ауреліо |
| Колір рамкового декору | Мадагаскар, нельсон |
- Ціна: 5 915 ₴








