
Висока тумба для взуття у передпокій Сокме Ніагара 3Д 58х137х27 см дуб сонома з фасадом венге магія
- В наявності
3 189 ₴
Тумба для взуття Сокме Ніагара з трьома дверцятами з модульної системи Ніагара. Центральна частина тумби розділена полицею, а два висувні ящики розташовані зверху та знизу. Над дзеркалом є полиця для головних уборів. Шафа укомплектована висувним ящиком і полицею з міцною вішалкою. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі "дуб сонома" та "венге магія".
Шафа монтується ліворуч від дзеркала, інакше не виконується.
- Ширина - 58 см
- Висота - 137 см
- Глибина - 27 см
Кольори меблів у системі Ніагара:
Каркас: дуб сонома; фасади: венге магія

Технічні характеристики:
- Товщина ЛДСП корпусу - 16 мм;
- Товщина ЛДСП фасадів - 16 мм;
- Напрямні на шухлядах роликові GTV;
- Кромка: AБC 0,5/1 мм;
- Завіси: ДЦ.
Ось всі елементи, які є у системі Ніагара, і Ви можете замовити:

Переваги меблів системи Ніагара від компанії Сокме:
Напрямні роликові GTV - на висувних ящиках даної системи використовуються для не повного висування. Цей тип фурнітури надійний і плавний.

Корпус та фасади виготовлені із ламінованого ДСП класу Е1 - не містить шкідливих для людини клеїв та смол, від міжнародної кампанії "Swisspan". Яка вже понад 15 років працює на ринку, та отримала довіру мільйонів споживачів.

Модульна система - це набір, який складається з декількох елементів, які можна замовляти окремо та скомпонувати ідеальний для Вас набір для спальні, вітальні та передпокою.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправка щоп'ятниці;
- якщо товар "під замовлення" - то по ужгодженню дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 26 |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб сонома/венге магія |
- Ціна: 3 189 ₴







