
Довгий комод Джулі KOM3D3S 137 см венге магія з фасадом дуб конкордія БРВ-Україна
- В наявності
- Код: 8005239
6 030 ₴
Довгий комод Джулі KOM3D3S з трьома дверцятами та трьома висувними шухлдяами із модульної системи Джулі. Внутрішній простір за кожними дверцятами розділений полицею. Нестандартне рішення ручок підкреслює незвичайність елементів, додаючи індивідуальність і неповторність. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у кольорі венге магія. Фасад виготовлений з того ж матеріалу, що і корпус у кольорі дуб конкордія, максимально наближеному до текстури натуральної деревини, що дарує відчуття затишку. Насичений темний колір завершує гармонійний образ.
- Ширина - 137 см
- Висота - 91 см
- Глибина - 40 см
Кольори меблів у системі Джулі :
Каркас: венге магія; фасади: дуб конкордія

Технічні характеристики:
- Каркас та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: роликові;
- Завіси: Hettich.
Ви можете обрати потрібні елементи із системи Джулі: 
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 137 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 91 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Венге магія/ дуб конкордія |
- Ціна: 6 030 ₴








