
Тумба для взуття Гербор Марсель 1D 96х59х37 см ясен сніговий з вставками дуб сонома трюфель
- В наявності
- Код: 20004974
8 590 ₴
Тумба для взуття Марсель 1D з одними дверцятами з модульної системи Марсель. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі ясен сніжний. Рамковий декор виготовлений з того ж матеріалу, що й корпус у кольорі дуб сонома трюфель. Плоскі ручки, масивний корпус і дерев'яні текстури разом створюють неповторний стиль і чудово поєднуються один з одним.
- Ширина – 96 см
- Висота – 59 см
- Глибина – 37 см
Кольори меблів у системі Марсель:
Каркас: ясен сніговий, фасади: дуб сонома трюфель

Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасади: ЛДСП.
У комплект передпокою Марсель Гербор включено:
Ви можете обрати потрібні елементи із системи Марсель:

Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 960 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір рамкового декору | Дуб сонома трюфель |
- Ціна: 8 590 ₴





