-13%Керамічний розсувний обідній стіл Dolce Ceramic 180-240х95 см сірий мармур з V-подібною ніжкою
- Під замовлення
- Код: DOLCESZOR180
Відправка з 11 травня 202667 681 ₴
58 882,47 ₴
Розсувний обідній стіл Dolce Ceramic – ідеальний для людей, які цінують прості, функціональні та елегантні рішення. Стільниця виконана з іспанської кераміки та загартованого скла у кольорі сірого мармуру, доступний в іншому кольорі. V-подібне підстілля виготовлене зі шпонованого МДФ у кольорі горіх та встановлено на стильну підставку для забезпечення необхідної стійкості та міцності. Такий стіл стане чудовим доповненням зі смаком оформленої їдальні або стильно обставленої сучасної вітальні. Особливо добре впишеться в модерні інтер'єри та інтер'єри, оформлені в стилі гламур.
Великий розсувний обідній прямокутний стіл Signal Dolce 180-240х95 см з керамічною стільницею на одній ніжці у вітальню
- Довжина – 180 см
- Довжина в розкладеному стані – 240 см
- Ширина – 95 см
- Висота – 76 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для збирання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Прямокутний розсувний стіл Сигнал Дольче сірий мармур з кераміки, загартованого скла та шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця та каркас виконані з кераміки, загартованого скла та шпонованого МДФ;
- стіл розрахований на 12 посадочних місць..
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 950 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, скло |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 123 |
| Об'ємна вага | 0.865 м.куб |
| Країна бренду | Польща |
- Ціна: 58 882,47 ₴













