-13%Сіре полуторне ліжко оксамитове з підйомним механізмом Montreal Velvet 140х200 см з м'яким узголів'ям
- Під замовлення
- Код: MONTREALV140SZ
Відправка з 16 квітня 202616 726 ₴
14 551,62 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне та практичне полуторне ліжко Montreal Velvet 140 від польської компанії Signal з підйомним механізмом та контейнером для постільних речей. Ліжко оббите м'якою і приємною на дотик оксамитовою тканиною сірого кольору, доступне в іншому кольорі. Перевагою ліжка є зручне м'яке узголів'я з декоративним вертикальним рядком. Завдяки стильному дизайну та використанню модних кольорів ця модель, безперечно, стане джерелом натхнення для будь-якої зі смаком оформленої спальні.
Розміри матраца 140х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 147 см
- Висота - 79 см
- Глибина - 215 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для збирання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Монреаль з оксамиту та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 147 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 42.5 |
| Об'ємна вага | 0.270 м. куб |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 240 |
| Країна бренду | Польща |
- Ціна: 14 551,62 ₴









