
Сірі барні стільці з регулюванням висоти H-101 оксамитові на чорній ніжці
- Під замовлення
- Код: V-CH-H/101-POPIELATY
Відправка з 19 квітня 20263 021 ₴
Класичний барний стілець зі спинкою H-101 від польської компанії Halmar. Надзвичайно зручне сидіння, оббите приємною оксамитовою тканиною темно-сірого кольору (доступний в інших кольорах), задовольнить очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Стеганий ромбовидний рядок на спинці створює привабливий елегантний візерунок. Ніжка виготовлена зі сталі та пофарбована порошковою фарбою у чорний колір. Додатково стілець оснащений ергономічною підставкою для ніг та можливістю легкого регулювання висоти, тому ви можете за кілька секунд відрегулювати крісло під свої потреби. Дана модель чудово впишеться в сучасні та індустріальні інтер'єри кухонь, ресторанів, кафе та салонів краси, оформлені в стилі модерн, лофт та гламур.
М'який барний стілець з регулюванням висоти на одній ніжці Halmar H-101 сірий оксамит для салону краси
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 84-106 см; - Глибина сидіння
- 45 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Висота ніжок стільця
- 60-82 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Барний стілець, що обертається, зі спинкою H-101 сірий із оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1060 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 470 см |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 820 мм |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Призначення | Для дорослих |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Вага (кг) | 7 |
| Об'ємна вага | 0.063 м. куб |
| Колір ніжки | Чорний |
| Висота (мін.) | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки (мін.) | 84 см |
- Ціна: 3 021 ₴













