
Чорні стільці на хромованих полозах для офісу K-147 екошкіра з високою спинкою
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/147-KR-CZARNY
Відправка з 15 квітня 20263 759 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець K-147 польської компанії Halmar з високою спинкою є міцною і практичною конструкцією. Спинка та сидіння виконані з екошкіри сірого кольору, доступний в інших кольорах. Амортизуючі ніжки виготовлені із хромованої сталі. Універсальний дизайн дозволяє йому вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару чи кафе.
Чорний м'який стілець з високою спинкою з екошкіри Halmar K-147 на хромованих ніжках для вітальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 101 см; - Глибина сидіння
- 55 см; - Ширина стільця
- 42 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Чорий стілець з високою спинкою K-147 на хромованих ніжках
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Хром |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.1 |
| Об'ємна вага | 0.104 м. куб |
| Матеріал ніжок | Хромована сталь |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 3 759 ₴











