
Темно-зелені стільці з оксамиту з високою спинкою K-485 на чорних ніжках для вітальні в стилі лофт
- Під замовлення
- Код: V-PL-K/485-KR-C.ZIELONY
Відправка з 12 квітня 202610 380 ₴
Елегантний стілець K-485 від польської компанії Halmar стане окрасою вашої квартири. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-зеленого кольору із вставками чорного кольору, доступний в інших кольорах. Оксамитова тканина-це надзвичайно м'який на дотик матеріал, який має безліч переваг, але перш за все красиво виглядає, привносячи в інтер'єр елегантність та нотку розкоші. Дизайнерські ніжки виготовлені із сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Унікальний дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець відмінно підійде як для сучасного інтер'єру, так і для інтер'єру в стилі лофт.
Стильний стілець із високою спинкою з оксамиту Halmar K-485 темно-зелений на металевих ніжках у стилі лофт
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 96 см; - Глибина сидіння
- 63 см; - Ширина стільця
- 44 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з високою спинкою K-485 темно-зелений з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага (кг) | 9.3 |
| Об'ємна вага | 0.191 м куб. |
- Ціна: 10 380 ₴













