
Двоспальне ліжко сосна каньйон Гербор Сара LOZ160 160х200 см зі вставкою дуб сонома трюфель з ламелями
- В наявності
- Код: 20006319
10 280 ₴
Двоспальне ліжко Сара LOZ 160 з ортопедичним каркасом без матраца з модульної системи Сара ідеально впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі сосна каньйон. Вставки на узголів'я виготовлені з того ж матеріалу, що і корпус у кольорі дуб трюфель сонома. Ортопедичний каркас з дерев'яними ламелями виготовлений із металевого профілю з високоякісним полімерним покриттям. Універсальний дизайн дозволяє адаптувати ліжко до багатьох інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 170 см
- Висота – 100 см
- Глибина – 205 см
Кольори ліжка Сара:
Каркас та фасади: сосна каньйон; вставки: дуб сонома трюфель

Технічні характеристики:
- Каркас та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи із системи Сара:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Сосна каньйон/ дуб сонома трюфель |
- Ціна: 10 280 ₴





