
Темно-зелені оксамитові стільці з каретною стяжкою Miya на чорних дерев'яних ніжках у вітальню
- Під замовлення
- Код: V-CH-MIYA-KR-C.ZIELONY
Відправка з 12 квітня 20266 461 ₴
Розкішний стілець Miya від польської компанії Halmar ідеальний предмет меблів для сучасної кухні, їдальні або просторої вітальні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-зеленого кольору, доступні в інших кольорах. Ніжки виготовлені з каучукового дерева та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Декоративне оздоблення надає шарму та індивідуальності. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець відмінно підійде як для сучасного інтер'єру, так і для інтер'єру в стилі лофт або гламур.
Розкішний стілець з високою спинкою з оксамиту Halmar Miya темно-зелений на чорних дерев'яних ніжках у стилі гламур для кухні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 100 см; - Глибина сидіння
- 60 см; - Ширина стільця
- 54 см; - Висота ніжок стільця
- 53 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з високою спинкою Халмар Мія темно-зелений з дерева та оксамиту
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | дерев'яний брус |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Каучукове дерево |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага (кг) | 9.8 |
| Об'ємна вага | 0.139 м куб. |
- Ціна: 6 461 ₴






