
Бежеві дерев'яні стільці з підлокітниками з оксамиту Toledo 2 на ніжках медовий дуб в спальню
- Під замовлення
- Код: V-PL-N-TOLEDO_2-D.MIODOWY
Відправка з 12 квітня 20267 245 ₴
Зручний стілець із напівкруглою спинкою Toledo 2 від польської компанії Halmar для тих, хто шукає сучасні та водночас елегантні рішення для вітальні, кухні чи їдальні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Ніжки виготовлені з дерева бук у кольорі дуб медовий. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Дана модель підійде не тільки для будинку, але і для комерційних приміщень, наприклад, готелю, ресторану або кафе.
Дерев'яний стілець з підлокітниками з оксамитової тканини Halmar Toledo 2 бежевий на чотирьох ніжках на кухню
Колір тканини Solo 252

Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Глибина сидіння
- 56 см; - Ширина стільця
- 57 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець із підлокітниками Халмар Толедо 2 бежевий та дуб медовий з оксамиту та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | дерев'яний брус |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Бук натуральний |
| Колір ніжок | Дуб медовий |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Вага (кг) | 10 |
| Об'ємна вага | 0.192 м куб. |
- Ціна: 7 245 ₴













