-13%Сірі стільці з оксамитової тканини Ralph Velvet на чорних металевих ніжках у вітальню
- Під замовлення
- Код: RALPHVCSZ
Відправка з 16 квітня 20263 448 ₴
2 999,76 ₴
Елегантний стілець Ralph Velvet від польської компанії Signal ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер'єр вітальні, спальні чи кухні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною світло-сірого кольору, доступні в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Великий ромбовидний прострочка надає шарму. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Цей стілець ідеально підходить для інтер'єрів у стилі лофт чи індастріал.
Сірі стільці з оксамиту Signal Ralph Velvet на чорних ніжках для кухні в стилі індастріал
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88 см; - Глибина сидіння
- 42 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'які стільці Сигнал Ральф сірі з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Signal |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | оксамитова тканина |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Сидіння | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.068 м. куб |
| Матеріал ніжок | Метал |
- Ціна: 2 999,76 ₴




