-13%Помаранчеві стільці з оксамиту Arco Velvet з ручкою на чорних металевих ніжках для кафе
- Під замовлення
- Код: ARCOVCCY
Відправка з 16 квітня 20263 572 ₴
3 107,64 ₴
Елегантний та сучасний стілець Lou Velvet від польської компанії Signal – ідеально впишеться у декор вітальні та їдальні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною кольору кориця, доступний в інших кольорах. Просторе сидіння і широка спинка дають відчуття комфорту, що сидить при використанні стільця. Делікатна деталь у вигляді металевої ручки на спинці робить стілець цікавішим і практичнішим, оскільки полегшує переміщення меблів. Завдяки внутрішньому рядку та чорним тонким високим металевим ніжкам він забезпечить комфорт використання не лише за сімейним столом, а й у конференц-залі.
Стильний стілець із оксамиту Signal Arco Velvet кольору кориця на чорних металевих ніжках для вітальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 91 см; - Глибина сидіння
- 46 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець Сигнал Арко кольору кориця з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Виробник | Signal |
| Колір | Помаранчевий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0,085 м.куб |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір стільця | Корица |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Ширина стільця | 510 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
- Ціна: 3 107,64 ₴





