
Чорні велюрові стільці лофт зі спинкою Colby Velvet на матових ніжках для готелю
- В наявності 3 од.
- Код: COLBYVCC
3 204 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний стілець Colby Velvet від польської компанії Signal забезпечить максимальний комфорт. Спинка та сидіння обтягнуті велюровою тканиною чорного кольору, доступний в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний матовий колір. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Цей стілець ідеально підходить для інтер'єрів у стилі лофт чи індастріал.
Стілець із велюрової тканини в стилі лофт Signal Colby Velvet чорний на металевих ніжках для кухні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 79 см; - Глибина сидіння
- 41 см; - Ширина стільця
- 52 см; - Висота ніжок стільця
- 46 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець Сигнал Колбі чорний з велюру та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | велюрова тканина |
| Сидіння | велюр |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.068 м. куб |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага (кг) | 6 |
- Ціна: 3 204 ₴




