
Комод з полицями для книг Connect E 120 см кольору дуб сонома трюфель та антрацит для офісу
- В наявності 2 од.
- Код: CONNECT_E
8 702 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офісний комод Connect E з модульної серії Connect - це сучасна функціональна система в лаконічному стилі для сучасного і стильного офісу. Усі елементи системи мають зручні розміри і їх можна комбінувати по необхідності. Прості, але стильні форми та нейтральні кольори роблять колекцію Коннект зрозумілою і максимально комфортною для використання. Фасади і каркас виконано з ламінованого ДСП 18 мм двох кольорів - дуб сонома трюфель / антрацит. Ніжки з регульованою висотою. Меблі виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечить їй довговічність на довгі роки. Інші елементи серії Коннект Ви можете вибрати по посиланню.
Розміри:
- Ширина – 120 см
- Висота – 90 см
- Глибина – 40.2 см
Довгий комод Intarsio Connect E 120 см для офісу кольору дуб сонома трюфель та антрацит
Доставка і оплата:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді з інструкцією;
- Перед відправкою, все перевіряється на предмет цілісності;
- Відправляємо Новою поштою та Делівері;
- Способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- Если товар в наличии, оправка на следующий день, после заказа (понедельник - пятница).
Гарантия и возврат:
- Если товар прибыл поврежденный, то на отделении Вам нужно оформить акт приема-передачи, где в деталях описать повреждения которые есть, включая и повреждения на коробке. После чего мы отправляем Вам другую позицию;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.137 м. куб |
| Колір | Дуб сонома трюфель / Антрацит |
| Вага | 80.5 |
| Тип тумби | стаціонарна |
| Тип фасаду | розпашній |
| Ширина тумби | 1300 см |
| Глибина тумби | 420 см |
| Висота тумби | 900 см |
| Товщина стінок | 18 мм |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 8 702 ₴








