-13%Банкета зі стразами Hestia світло-сірий велюр на сріблястих ніжках у спальню
- Під замовлення
- Код: HESTIAV03S
Відправка з 10 травня 202617 047 ₴
14 830,89 ₴
Банкетка Hestia Velvet із гарним дизайном від польського меблевого бренду Signal. Для виготовлення даної моделі використовуються якісні матеріали, такі як: метал для каркасу, поролон як наповнювач, велюрова тканина (BLUVEL 03) світло-сірого кольору для оббивки, доступний в інших кольорах. Для каркасу використали якісний метал, який витримує вагове навантаження до 200 кг, а ніжки пуфу виконані з хромованої сталі. Головною особливістю є каретна стяжка, яка не тільки надає розкоші, але й відразу ж притягує погляд. Така модель добре підійде в будь-яке приміщення, виконане в стилі модерн.
- Ширина
- 100 см - Висота
- 46 см - Глибина
- 50 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Банкетка зі стразами Сигнал Гестія світло-сіра з велюру та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.281 м. куб |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 200 |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | велюр |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина | 1000 см |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 17 |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Стан | Нове міс |
- Ціна: 14 830,89 ₴




