-13%Двоспальне ліжко Aspen Velvet 160х200 см світло-сірий велюр з ламелями
- Під замовлення
- Код: ASPENV160JSZD
Відправка з 20 квітня 202622 632 ₴
19 689,84 ₴
Двоспальне елегантна ліжко Aspen Velvet (світло-сіра) від польської фабрики Signal в інтер'єрі сучасної спальні здатна створити затишну зону для сприятливого сну і відпочинку. Якісний дерев'яний каркас з гевеї декорований міцної оксамитової велюровою тканиною як і високе м'яке узголів'я, доступна в інших кольорах. Завершують конструкцію невисокі дерев'яні ніжки, розташовані по кутах каркаса. Ліжко комплектується ортопедичними ламелями. Ліжко виконане в стилі модерн, який увібрав в себе всі особливості напрямки хай-тек і конструктивізм. Подібні інтер'єри позбавлені всього зайвого, вони заспокійливо прості і зрозумілі. Модель гармонійна з атрибутами з текстилю і дерева і підійде - для будинку, квартири-студії, готелю.
У комплект йде докладна інструкція для самостійної збірки та всі необхідні інструменти. Збірку для недосвідченого людини можна зробити в межах 1,5-2 годин.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 (матрац замовляєтсья додатково).
Дана модель є також в інших розмірах та кольорах.
Сучасна двоспальне ліжко Aspen Velvet 160х200 см велюрова світло-сіра з високим узголів'ям
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Характеристики ліжка:
- Колір оббивки - світло-сірий;
- Матеріал обивки - велюр;
- Колір ніжок - натуральне дерево (Гевея);
- Матеріал ніжок - натуральне дерево (Гевея);
- Матеріал ліжка - натуральне дерево (Гевея), фанера;
- Навантаження по вазі - до 180 кг;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Малайзія.
Розміри ліжка: . A - 216, B - 178, C - 160x200, D - 10, E - 5, F - 26, G - 36, H - 124

Синя двоспальне ліжко Аспен Вельвет 160х200см високим узголів'ям і ортопедичним каркасом меблевої фабрики Сигнал (Польща) відповідає міжнародним стандартам якості і володіє широким спектром експлуатаційних переваг. Розкішне оксамитове узголів'я - витончений шедевр, відповідний як для вишуканих, так і для спальні в стилі мінімалізм, а універсальний колір актуальний для спалень, витриманих в пастельних і контрастних тонах. Серед достоїнств виробу: ергономічність, міцна конструкція, опірність до зносу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 178 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 124 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна складання | Малайзія |
| Вага | 76 |
| Колір ніжок | дуб |
| Об'ємна вага | 0.37 м. куб |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
- Ціна: 19 689,84 ₴





