-13%Полуторне ліжко з м'яким узголів'ям Sierra Velvet 120х200 см світло-сірий велюр з ламелями
- Під замовлення
- Код: SIERRAV120JSZD
Відправка з 16 квітня 202612 053 ₴
10 486,11 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко Sierra Velvet 120 від польської компанії Signal із ламелями. Оббита приємною на дотик велюровою тканиною світло-сірого кольору, яка ніжно блищить на світлі, що надає їй привабливого вигляду, доступна в інших кольорах. Ніжки виготовлені із дерева в натуральному кольорі. Завдяки своєму мінімалістичному стилю, ця модель легко впишеться у будь-які сучасні інтер'єри.
Розміри матраца 120х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 126 см
- Висота - 91 см
- Глибина - 213 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям Сієрра з велюру та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 126 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 37 |
| Об'ємна вага | 0.210 |
| Країна бренду | Польща |
- Ціна: 10 486,11 ₴





