-13%Ліжко диван для підлітка Nadia Velvet 120х200 см сірий велюр з шухлядами без матраца з ламелями
- Під замовлення
- Код: NADIAV120SZ
Відправка з 16 квітня 202625 821 ₴
22 464,27 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне полуторне ліжко диван з ламелями Nadia Velvet 120 з двома висувними шухлядами від польської компанії Signal. Каркас ліжка виготовлений з дерева та обтягнутий велюровою тканиною сірого кольору, доступна в інших кольорах. Крім привабливого дизайну, ліжко має місце для зберігання постільних речей. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Розміри рекомендованого матраца 120х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 127 см
- Висота - 86 см
- Глибина - 217 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Полуторне ліжко диван з ящиками Сигнал Надя сіре з дерева та велюру
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69 |
| Об'ємна вага | 0.345 м. куб |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | True |
| Комплектація матрацом | False |
| Наявність підйомного механізму | False |
| Розміри рекомендованих матраца | 120х200 |
| Колір | Світло-сірий |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 127 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | велюр |
| Наявність декоративного підсвічування | False |
- Ціна: 22 464,27 ₴




