-17%Каркас двоспального ліжка дуб сонома трюфель Лаєр LOZ 160х200 см із вставками дуб санремо світлий
- В наявності
- Код: 20006470
11 072 ₴
9 189,76 ₴
Сучасне та стильне двоспальне ліжко Лаєр LOZ160 без ламелів та матраца не тільки гарантує комфортний та безпечний сон, але й ідеально доповнить оформлену у сучасному стилі спальню. Каркас ліжка виготовлений із ламінованого ДСП у кольорі дуб сонома трюфель. Вставки на узголів'я виконані з того ж матеріалу, що й корпус, у кольорі дуб сан ремо світлий. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Розміри матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 169 см
- Висота - 104 см
- Глибина - 210 см
Кольори шафи Лаєр:
Каркас та фасади: дуб сан ремо світлий; вставки: дуб сонома трюфель
Технічні характеристики:
- Каркас та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи із системи Лаєр:

Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб сонома трюфель/ Дуб сан ремосвітлий |
- Ціна: 9 189,76 ₴






