
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Continental II 160х200 см бежевий велюр з ламелями
- Під замовлення
- Код: V-PL-CONTINENTAL_2-160-LO
Відправка з 07 травня 202653 011 ₴
Стильне двоспальне ліжко з підйомним механізмом Continental II 160 з ламелями без матраца від польської компанії Halmar відрізняється солідним та детальним виконанням. Каркас ліжка виготовлений з дерева та обтягнутий велюровою тканиною бежевого кольору. Елегантна прострочка на узголів'ї надає шарму. Завдяки підйомному механізму Ви можете використовувати місткий ящик для зберігання подушок або постільної білизни. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 163 см
- Висота - 124 см
- Глибина - 230 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко з підйомним механізмом Халмар Континенталь бежеве з дерева та велюру
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 108 |
| Об'ємна вага | 0.626 м куб. |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованих матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Немає |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Размер спального места | 160х200 |
| Підстава | Ламелі |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Довжина ліжка | 230 см |
| Ширина ліжка | 163 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 124 см |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | велюр |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стан | Нове міс |
- Ціна: 53 011 ₴












