
Барні стільці на золотих ніжках H-116 з оббивкою з кремового кольору для кухні
- Під замовлення
- Код: V-CH-H/116-KREMOWY
Відправка з 14 квітня 20265 236 ₴
Барний стілець зі спинкою H-116 від польської компанії Halmar стане чудовим доповненням до інтер'єрів, оформлених у гламурному стилі. Спинка та сидіння обтягнуті тканиною кремового кольору, доступне в інших кольорах. Ніжки виготовлені із хромованої сталі в золотому кольорі. Гламурні меблі – це поєднання елегантності, шику та гламуру, які надають простору легкість та візуально збільшують його. Вони підходять для різних інтер'єрів, як класичних, елегантних, так і для сучасних.
Барний стілець зі спинкою Halmar H-116 з тканинною оббивкою кремового кольору на золотих ніжках для кафе
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 101 см; - Глибина сидіння
- 59 см; - Ширина стільця
- 50 см; - Висота ніжок стільця
- 75 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа наступного дня після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар знаходиться на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10 000 грн. за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Барний стілець зі спинкою H-116 кремовий з тканини та хромованої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Наявність спинки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1010 мм |
| Глибина табуретки | 590 мм |
| Висота табуретки | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.1 м. куб |
| Вага (кг) | 100 |
| Колір стільця | Кремовий, золотий |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 500 см |
| Глибина | 590 мм |
- Ціна: 5 236 ₴













