
Стільці з орнаментом K-506 чорний велюр на тонких чорних ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/506-KR
Відправка з 14 квітня 20263 716 ₴
Стильний стілець K-506 від польської компанії Halmar – для людей, які шукають сучасні та водночас елегантні рішення для своєї квартири. Внутрішня частина спинки та сидіння обтягнуті велюровою тканиною чорного кольору. Зовнішня частина – велюровою тканиною з орнаментом. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Завдяки стильному дизайну та використанню модної колірної гами стілець ідеально поєднуватиметься з багатьма сучасними інтер'єрами вітальні, кухні або спальні.
Двоколірний стілець з напівкруглою спинкою Halmar K-506 з велюру чорного кольору з металевими ніжками в їдальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 82 см; - Глибина сидіння
- 60 см; - Ширина стільця
- 55 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з напівкруглою спинкою K-506 чорний з велюру та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Спинка | велюрова тканина |
| Сидіння | велюр |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.094 м куб. |
| Вага (кг) | 6 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 3 716 ₴













