
Стільці для кухні з ручкою K-521 з оксамиту гірчичного кольору з чорними ніжками
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/521-KR-MUSZTARDOWY
Відправка з 12 квітня 20262 344 ₴
Зручний стілець K-521 від польської компанії Halmar є чудовим рішенням для людей, які шукають сучасні та водночас елегантні рішення для своєї квартири. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною гірчичного кольору, доступні в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Зручна ручка у верхній частині спинки дозволяє легко відсунути стілець від столу. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Завдяки стильному дизайну та використанню модної колірної гами стілець ідеально поєднуватиметься з багатьма сучасними інтер'єрами вітальні, кухні або спальні.
Стілець гірчичного кольору з оксамитової тканини Halmar K-521 з чорними сталевими ніжками в стилі лофт для їдальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 83 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина стільця
- 46 см; - Висота ніжок стільця
- 45 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з ручкою K-521 гірчичний з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Чорний |
| Колір оббивки | Гірчичний |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Спинка | оксамитова тканина |
| Сидіння | Оксамит |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Об'ємна вага | 0.056 м. куб |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Вага (кг) | 5 |
- Ціна: 2 344 ₴













