
Класичні дерев'яні стільці в стилі лофт Diego 2 оксамит бежевий на чорних ніжках для кухні
- Під замовлення
- Код: V-PL-N-DIEGO_2-CZARNY-MON
Відправка з 12 квітня 20265 178 ₴
Класичний стілець Diego 2 від польської компанії Halmar для тих, хто шукає сучасні та водночас елегантні рішення для вітальні, кухні чи їдальні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Елегантна прострочка надає шарму. Ніжки виготовлені з дерева бук і пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Колірна гама чудово поєднується та поєднується як з мінімалістськими інтер'єрами, так і з більш дизайнерськими. Стілець чудово поєднується з дерев'яним столом, проте до правильно підібраної моделі зі скляною стільницею також створить гарний інтер'єр.
Стілець з високою спинкою з оббивкою з оксамитової тканини Halmar Diego 2 бежевий на дерев'яних ніжках для кухні
Колір тканини Monolith 09

Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 99 см; - Глибина сидіння
- 59 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з високою спинкою Халмар Дієго 2 бежевий з оксамиту та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Сидіння | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 990 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Бук натуральний |
| Вага (кг) | 6 |
| Об'ємна вага | 0.175 м куб. |
- Ціна: 5 178 ₴













