
Дерев'яні стільці дуб медовий Diego 3 з бежевою оксамитовою оббивкою для ресторану
- Під замовлення
- Код: V-PL-N-DIEGO_3-D.MIODOWY-
Відправка з 12 квітня 20265 178 ₴
Класичний стілець Diego 3 від польської компанії Halmar для тих, хто шукає сучасні та водночас елегантні рішення для вітальні, кухні чи їдальні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Елегантна прострочка надає шарму. Ніжки виготовлені з дерева бук у кольорі медовий дуб. Колірна гама чудово поєднується та поєднується як з мінімалістськими інтер'єрами, так і з більш дизайнерськими. Стілець чудово поєднується з дерев'яним столом, проте до правильно підібраної моделі зі скляною стільницею також створить гарний інтер'єр.
М'який стілець з високою спинкою з оксамиту Halmar Diego 3 бежевий на ніжках дуб медовий для кухні
Колір тканини Monolith 09

Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 99 см; - Глибина сидіння
- 59 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з високою спинкою Халмар Дієго 3 бежевий з оксамиту та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип меблів | стілець |
| Особливості | Висока спинка, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 990 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Бук натуральний |
| Об'ємна вага | 0.175 м куб. |
| Колір стільця | Дуб медовий, бежевий |
| Матеріал сидіння і спинки | Дерево |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Глибина стільця | 590 мм |
- Ціна: 5 178 ₴












